Geri Ödeme ve İade Politikası

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 15 gündür. Tüm müşterilerimiz satın almış oldukları tüm ürünleri kullanılmamış, hasar görmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla hiç bir gerekçe göstermeksizin koşulsuz şartsız iade edebilirler.

Nasıl İade Ederim?

  1. İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.
  2. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
  3. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  4. İade / iptal talebi alınan ürünün iadesi elimize ulaştıktan ve onaylandıktan sonra ücret iadesi 5 iş günü içerisinde tamamlanır. Ödeme yöntemi veya ödemeye aracılık yapan kuruluşlardan kaynaklı gecikme vb durumlar istisnadır. ( Havale/EFT ile yapılan ödemeler iade ürünün elimize ulaşıp onaylanması akabinde 5 iş günü içerisinde nakden hesabınıza gönderilmektedir, Banka / kredi kartı vb ödeme araçları ile yapılan ödemeler de yine 5 iş günü içerisinde ilgili banka/kredi kartına yapılmakta olup hesaba yansıması bankaların uygulamalarına istinaden değişiklik gösterebilmektedir.