Hakkımızda

Oto Aksesuar Burada – Aktüğel Grup Hakkında

Firmamız Ankara’ da 1996  yılında otomobil aksesuarları, Port bagaj, Oto kılıf üretimi ile  toptan ve perakende olarak satışını yapmaya başlamıştır. İvedik Ankara adresinde kendi yerinde hizmet veren firmamız.

İlerleyen yıllarda Sadece üretimi ile değil imal sektöründe de hatırı sayılır bir ivme yakalayan firmamız.

Oto aksesuar internet satışı

2010 Yılında hepsiburada üzerinden satış yaparak üretimini online olarak pazarlamasına başlamıştır. N11 firmasının 2012 yılında açılmasını müeakip yıllarda satış ağına dahil olarak 2019 yıllarına geldik.

Bilindiği üzere bu yıllarda ortaya çıkan pandemik koşullar ve daralan piyasa şartlarıyla sekteye uğrayan Türk otomotiv sektörünü canlandırmak adına ürünlerimizi maliyet fiyatlarıyla alıcı ve tüketiciye kendi imkanlarımızla ulaştırdık.

En ucuz ve kaliteli Oto Aksesuar

Tekrar bu yıllarda aynı alanda faaliyet göstermiş olduğumuz farklı firmalarla güçlerimizi birleştirerek ürün çeşitliliğimizi artırdık uygun fiyat, kaliteli ürün (En ucuz, En Kaliteli) sloganıyla son kullanıcıya ürünlerimizi ulaştırmaya çalıştık.

Oto aksesuar burada

Ancak 2021 yılına geldiğimizde pandemi şartlarının devam etmesi ve zorlu koşulların devam etmesi sebebi ile Aktüğel Grup olarak oto aksesuar burada ‘yı kurduk otoaksesuarburada.com” adresimizle ürünlerimizi ve kalitemizi Tüm Türkiye’ye ulaştırmayı planlamaktayız. Konu ile alakalı olarak bize danışabilir, Bizi arayabilirsiniz