Hakkımızda

Oto Aksesuar Burada – Aktuğel Grup Hakkında

Firmamız Ankara’ da 1996  yılında otomobil aksesuarları, Oto koltuk kılıf üretimi, Port bagaj vb ürünlerin toptan ve perakende olarak satışını yapmaya başlamıştır. Firmamız Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde imalat ve perakende satışlarına devam etmekte olup, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile nihai tüketicilere ulaştırmak gayesiyle internet üzerinden satış yapmaya 2021 yılı itibariyle başlamıştır.

Oto aksesuar internet satışı

Firmamız yenilikçi yapısı gereği sektördeki değişim ve gelişmeleri yakından takip ederek 2010 Yılında hepsiburada platformu üzerinden online satış yaparak e ticaret alanında tecrübe kazanmaya başlamıştır. Online alışveriş alanındaki fırsatları takip eden işletmemiz  2013 yılında N11 firması ile sanal pazarlardaki satış ağını genişletmiştir.

2019 yılı sonunda tüm dünyayı etkilen Covid salgını sonrası değişen alışveriş yaklaşımları ve sektördeki diğer gelişmelere bağlı olarak online pazarlamaya ağırlık veren işletmemiz www.otoaksesuarburada.com internet sitesi üzerinden imalatını yapmış olduğu bir çok oto aksesuar ürününü doğrudan nihai tüketiciye aracısız ve komisyonsuz bir şekilde en uygun fiyatlar ile ulaştırmak üzere sanal mağazasını açmaya karar vermiştir.

En ucuz ve kaliteli Oto Aksesuar

İnternet sitemizde yer alan bir çok ürününün tasarım ve tescili firmamıza ait olmakla birlikte, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabilmek adına sektörde yer alan köklü firmalar ile iş birliktelikleri geliştirilerek ürün çeşitliliğimiz arttırılmıştır. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla nihai tüketicilere ulaştırmaya yönelik çalışmalarımız aralıksız sürmekte olup, ürün çeşitliliğini arttırmaya yönelik arayışlarımız devam etmektedir.